Austroflamm 45/51 K 2.0 Flat

 • Kraunamos nuotraukos

  Austroflamm 45/51 K 2.0 Flat

  Kodas: DEG2185
  Kaina 188126
  235157 Sutaupykite 47031
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Austroflamm
  Tipas
  Židinys tiesiu stiklu
  Stiklo forma
  Tiesus
  Naudingumo koeficientas (%)
  80.9
  Svoris (kg)
  92
  Pagaminta iš
  Plieno
  Gamintojo kodas
  360100
  Energetinio efektyvumo klasė
  A+
  Vandens kontūras
  Nėra
 • Židinio ugniakuras
  Keramoto pakura
  Nominali galia 6 kW
  Naudingumo
  koeficientas 80.9 %
  Dūmtraukio Ø 160 mm
  Svoris 92 kg
  Garantija 6 m
  Kodas 360100


  Modernaus dizaino Austroflamm ugniakuruose įdiegtos sudėtingos naujoviškos technologijos, leidžia ne tik grožėtis ugnimi, bet ir užtikrina ekologišką ir ekonomišką degimą. Su meile ir rūpesčiu daugiau nei 20 metų kuriami Austroflamm modeliai ir toliau ieško išradingų dizaino sprendimų ir niekada nepamiršta, kad ypatingai svarbus vaidmuo tenka funkcionalumui. Austroflamm produkcija kuriama žvelgiant į ateitį, todėl ji neabejotinai atitinka griežtesnius standartus nei reikalaujama. Dėl nuosaikaus dizaino Austroflamm ugniakurai papuoš tiek klasikinį, tiek ir modernų interjerą ir atlaikys bet kokius mados pokyčius. Austroflamm – ilgalaikė investicija, kuri tikrai atsipirks. Austroflamm židinių ugniakurus galima komplektuoti su naujausiomis šilumą kaupiančiomis, Austroflamm patentuotomis HMS ir ASM akumuliacinėmis sistemomis, kurios, ugniai užgesus, akumuliuoja šilumą nuo 9 iki 16 valandų. Šių akumuliacinių sistemų dėka padidėja įrenginių naudingumas, sumažėja pakūrimų dažnumo poreikis ir pastebimai padidėja šildymo komfortas.

  Daugiau informacijos....Spausti čia


  Austroflamm židiniai užburia savo panaudotomis techninių sprendimų plonybėmis, kur Austroflamm yra neabejotinas rinkos lyderis inovatyvių naujovių panaudojimo srityje:
  Pakuros izoliacija iš keramoto

  Keramotas – speciali Austroflamm specialistų sukurta ir patentuota medžiaga, pasižyminti ypatingomis izoliacinėmis bei akumuliacinėmis savybėmis. šios medžiagos sukūrimui buvo panaudotos geriausios šamoto ir keramikos medžiagos. Iš atskirų karščiui atsparių keramoto detalių formuojama malkų degimo kameros vidaus iškloja, kurioje degdamas kuras greitai pasiekia aukščiausią degimo temperatūrą. Aukštoje temperatūroje vyksta ekologiškas, kokybiškesnis ir daug ekonomiškesnis nei šamotinėse pakurose, malkų degimo procesas, iki minimumo sumažinantis išmetamųjų dujų į atmosferą kiekį. Baltos spalvos keramotas – nuo aukštos temperatūros savaime nusivalanti (nudeganti), ugniakuro vidaus iškloja, kurios plotas visada maksimaliai išlieka švarus ir šviesus.

  Židinio durelių atidarymo funkcija
  Elegantiškas durelių rankenėlių dizainas - Austroflamm išskirtinumas. Tvirtos, saugios, ir išskirtinai užsifiksuojančios naujos kartos durelių rankenėlės - dar viena, bet tikrai ne paskutinė, patentuota Austroflamm naujovė. Visų atveriamų židinio durelių atidarymo kryptis lengvai keičiasi. Nesunkiai savo jėgomis galima pasikeisti durelių atidarymo kryptį: atsidaro iš kairės į dešinę, arba iš dešinės į kairę.


  Ketinis dūmų kaupiklis
  Pajungimo prie dūmtraukio ketinis dūmų kaupiklis pagamintas iš patvaraus didelio stiprumo ketaus. Jis turi dvi jungiamąsias dalis, kas leidžia reguliuoti pajungimo prie dūmtraukio pasukimo kampą ir tokiu būdu atsiranda galimybė nesunkiai, bet kokiu kampu, ugniakurą prijungti prie dūmtraukio.


  Aukščio reguliavimas
  Išsisukančios iš korpuso kojelės paminkštintu pagrindu, leidžia labai tiksliai ir stabiliai sureguliuoti židinio ugniakuro padėtį reikiamam aukštyje.  Stiklas

  į Austroflamm židinio ugniakurų dureles montuojami karščiui atsparūs keraminiai stiklai, kraštuose dekoruoti juodos šilkografijos apvadu, kuris paslepia durų rėmą. Dėl "berėmės" durelių konstrukcijos moderniai atrodantys ugniakurai vizualiai tampa dar didesniais.


  Durelių kėlimo mechanizmas
  Speciali teleskopinė patentuota kreipiančioji liniuotė ir guoliukai stiklo kėlimą daro labai lengvą ir tyliai veikiantį. Pakėlimo mechanizmas sureguliuotas taip, kad lengvai kilnojamos židinio durelės stabiliai "laikosi" bet kokiame aukštyje. Patogios naudoti vertikaliai pakeliamos dureles minkštai atsiremia į amortizuojantį stabdį.


  Patentuota horizontalaus durelių tvirtinimo sistema
  Suprantama, kad norint išvalyti vertikaliai pakeliamų durelių stiklą, jos dar turi dar ir atsidaryti. Dauguma gamintojų komplekte su ugniakuru papildomai komplektuoja įvairias papildomas rankenėles, šaltąsias rankas. Austroflamm ugniakuruose jokių papildomų priedų durelių atidarymui nereikia. čia yra sukurta speciali svirtelė, kurios pagalba durelės ne tik lengvai atsidaro valymui, bet ir tvirtai užsifiksuoja.


  Oro kanalai
  Hermetiškas ugniakuras su sureguliuota oro tiekimo degimui sistema vaidina lemiamą vaidmenį degimo procesui, kuris leidžia sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų poveikį. Tiek malkų degimui, tiek stiklo apipūtimui tiekiamas oras yra pašildomas, todėl nevėsinamas stiklas išlieka maksimaliai švarus.


  Patentuota akumuliacinė sistema HMS

  Akumuliacinė sistema HMS („Heat Memory System“) - tai papildoma, lengvai ant ugniakuro montuojama patentuota šilumą kaupianti ir akumuliuojanti sistema. šios sistemos dėka pasiekiamas maksimalus ugniakuro naudingumo koeficientas 2 - 3 kartus prailginantis šilumos atidavimo laiką.
  Oro tiekimo sistema
  Į visus Austroflmm ugniakurus bei krosneles įmontuota šiuo metu pažangiausia ir tiksliausia šviežio oro tiekimo su pašildymu sistema, kas yra labai svarbu ilgam šildymo prietaiso degimo laikui užtikrinti.
  Inovacinė oro tiekimo sistema leidžia tiekti pirminį ir antinį orą degimui valdant viena rankenėle. Naujoji sistema sukurta taip, kad nereikia ieškoti optimalaus pirminio ir antrinio oro tiekimo varianto. Tai jau sureguliuota automatiškai.

  Kodas Priedas Kaina, Eur
  350095 Išimama pelenų dėžutė + pakuros ardelės (45/55) 68.64
  361000 45 HMS akumuliuojančių plokščių komplektas 387.55
  350143 ASM akumuliuojantis žiedas (rekomenduojama 4 vnt.) 160.69
  350144 ASM žiedų adapteris 274.12

  Gamintojo puslapis (anglų kalba)

  Matmenys

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime