Austroflamm 45/51 K Round

 • Kraunamos nuotraukos

  Austroflamm 45/51 K Round

  Kodas: DEG36
  Kaina 221206
  276507 Sutaupykite 55301
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Austroflamm
  Tipas
  Židinys lenktu stiklu
  Stiklo forma
  Lenktas
  Naudingumo koeficientas (%)
  80.8
  Svoris (kg)
  91
  Pagaminta iš
  Plieno
  Gamintojo kodas
  360003
  Energetinio efektyvumo klasė
  A+
  Vandens kontūras
  Nėra
 • Židinio ugniakuras
  Keramoto pakura
  Nominali galia 6 kW
  Naudingumo koeficientas 88.5 %
  Dūmtraukio Ø 160 mm
  Svoris 91 kg
  Garantija 6 m
  Kodas 360003


  Siūlome susipažinti su elitinių krosnelių ir židinių gamintoja, AUSTROFLAMM įmone iš Austrijos  ISTORIJA
  Austroflamm įmonė įkurta 1983 metais. Išskirtiniu dizainu ir nuolat tobulinamais modeliais pasižyminčią produkciją galima surasti daugiau kaip 25 pasaulio šalyse. Elitinių Austroflamm židinio ugniakurų gamybai naudojamos pačios naujausios ir pažangiausios šiuolaikinės technologijos. į visus Austroflmm ugniakurus ir krosneles smontuota šiuo metu pažangiausia ir tiksliausia šviežio oro tiekimo su pašildymu sistema, kas yra labai svarbu ilgam šildymo prietaiso degimo laikui užtikrinti.
  Platus įvairių formų bei dydžių eksklizyvinių krosnelių modelių asortimentas mums suteikia galimybę net ir patiems inoringiausiems savo klientams pasiūlyti susikurti bet kokios fantazijos židinį. Asortimente ne tik vienetinio (išskirtinio) kliento ieškantys ekskliuzyviniai produktai, bet ir tradiciniais tapę ir liaudyje pamėgti modeliai.

  FILOSOFIJA
  Daugumos austriškų židinių ir krosnelių dizainas - asmeninis dizainerio Christophe Mag Weiermayer indėlis kuriant elitinius Austroflamm modelius. Preciziškai, su meile išdirbta kiekviena smulkmena: rankenėlė, svirtelė ar net kabliukas. Dizainerio kūrybiškumui reikalinga laisvė ir ji jam buvo suteikta. Pasak Christophe Mag Weiermayer: „laisvė atsiranda tada, kai mes išlaisvinam žinias ir besąlygiškai paklūstame suvokimui“.
  Jau daugiau nei 30 metų vienas iš svarbiausių aspektų tobulinant židinių bei krosnelių modelių dizainą yra funkcionalumas. Kuriant naujus modelius siekiama tobulumo, kuriam kaip žinome ribų nėra.  Austroflamm židiniai užburia savo panaudotomis techninių sprendimų plonybėmis, kur Austroflamm yra neabejotinas rinkos lyderis inovatyvių naujovių panaudojimo srityje:
  Pakuros izoliacija iš keramoto
  Keramotas – speciali Austroflamm specialistų sukurta ir patentuota medžiaga, pasižyminti ypatingomis izoliacinėmis bei akumuliacinėmis savybėmis. šios medžiagos sukūrimui buvo panaudotos geriausios šamoto ir keramikos medžiagos. Iš atskirų karščiui atsparių keramoto detalių formuojama malkų degimo kameros vidaus iškloja, kurioje degdamas kuras greitai pasiekia aukščiausią degimo temperatūrą. Aukštoje temperatūroje vyksta ekologiškas, kokybiškesnis ir daug ekonomiškesnis nei šamotinėse pakurose, malkų degimo procesas, iki minimumo sumažinantis išmetamųjų dujų į atmosferą kiekį. Baltos spalvos keramotas – nuo aukštos temperatūros savaime nusivalanti (nudeganti), ugniakuro vidaus iškloja, kurios plotas visada maksimaliai išlieka švarus ir šviesus.

  Židinio durelių atidarymo funkcija
  Elegantiškas durelių rankenėlių dizainas - Austroflamm išskirtinumas. Tvirtos, saugios, ir išskirtinai užsifiksuojančios naujos kartos durelių rankenėlės - dar viena, bet tikrai ne paskutinė, patentuota Austroflamm naujovė. Visų atveriamų židinio durelių atidarymo kryptis lengvai keičiasi. Nesunkiai savo jėgomis galima pasikeisti durelių atidarymo kryptį: atsidaro iš kairės į dešinę, arba iš dešinės į kairę.


  Ketinis dūmų kaupiklis
  Pajungimo prie dūmtraukio ketinis dūmų kaupiklis pagamintas iš patvaraus didelio stiprumo ketaus. Jis turi dvi jungiamąsias dalis, kas leidžia reguliuoti pajungimo prie dūmtraukio pasukimo kampą ir tokiu būdu atsiranda galimybė nesunkiai, bet kokiu kampu, ugniakurą prijungti prie dūmtraukio.


  Aukščio reguliavimas
  Išsisukančios iš korpuso kojelės paminkštintu pagrindu, leidžia labai tiksliai ir stabiliai sureguliuoti židinio ugniakuro padėtį reikiamam aukštyje.  Stiklas

  į Austroflamm židinio ugniakurų dureles montuojami karščiui atsparūs keraminiai stiklai, kraštuose dekoruoti juodos šilkografijos apvadu, kuris paslepia durų rėmą. Dėl "berėmės" durelių konstrukcijos moderniai atrodantys ugniakurai vizualiai tampa dar didesniais.


  Durelių kėlimo mechanizmas
  Speciali teleskopinė patentuota kreipiančioji liniuotė ir guoliukai stiklo kėlimą daro labai lengvą ir tyliai veikiantį. Pakėlimo mechanizmas sureguliuotas taip, kad lengvai kilnojamos židinio durelės stabiliai "laikosi" bet kokiame aukštyje. Patogios naudoti vertikaliai pakeliamos dureles minkštai atsiremia į amortizuojantį stabdį.


  Patentuota horizontalaus durelių tvirtinimo sistema
  Suprantama, kad norint išvalyti vertikaliai pakeliamų durelių stiklą, jos dar turi dar ir atsidaryti. Dauguma gamintojų komplekte su ugniakuru papildomai komplektuoja įvairias papildomas rankenėles, šaltąsias rankas. Austroflamm ugniakuruose jokių papildomų priedų durelių atidarymui nereikia. čia yra sukurta speciali svirtelė, kurios pagalba durelės ne tik lengvai atsidaro valymui, bet ir tvirtai užsifiksuoja.


  Oro kanalai
  Hermetiškas ugniakuras su sureguliuota oro tiekimo degimui sistema vaidina lemiamą vaidmenį degimo procesui, kuris leidžia sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų poveikį. Tiek malkų degimui, tiek stiklo apipūtimui tiekiamas oras yra pašildomas, todėl nevėsinamas stiklas išlieka maksimaliai švarus.


  Patentuota akumuliacinė sistema HMS

  Akumuliacinė sistema HMS („Heat Memory System“) - tai papildoma, lengvai ant ugniakuro montuojama patentuota šilumą kaupianti ir akumuliuojanti sistema. šios sistemos dėka pasiekiamas maksimalus ugniakuro naudingumo koeficientas 2 - 3 kartus prailginantis šilumos atidavimo laiką.
  Oro tiekimo sistema
  Į visus Austroflmm ugniakurus bei krosneles įmontuota šiuo metu pažangiausia ir tiksliausia šviežio oro tiekimo su pašildymu sistema, kas yra labai svarbu ilgam šildymo prietaiso degimo laikui užtikrinti.
  Inovacinė oro tiekimo sistema leidžia tiekti pirminį ir antinį orą degimui valdant viena rankenėle. Naujoji sistema sukurta taip, kad nereikia ieškoti optimalaus pirminio ir antrinio oro tiekimo varianto. Tai jau sureguliuota automatiškai.


  Kodas Priedas Kaina, Eur
  350095 Išimama pelenų dėžutė + pakuros ardelės (45/55) 68.64
  361000 45 HMS akumuliuojančių plokščių komplektas 387.55
  350143 ASM akumuliuojantis žiedas (rekomenduojama 4 vnt.) 160.69
  350144 ASM žiedų adapteris 274.12


  Gamintojo puslapis (anglų kalba)

  Matmenys

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime