Biopasja SAFE bioaluBOX CL-1500

 • Kraunamos nuotraukos

  Biopasja SAFE bioaluBOX CL-1500

  Kodas: DEG8345
  Kaina 490050
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Spalva
  Juoda
  Gamintojas
  Biopasja
  Tipas
  Biožidinys
  Stiklo forma
  Kampinis
  Svoris (kg)
  56.5
  Matmenys, mm (aukštis, plotis, gylis)
  500x1500x350
  Nominalus galingumas (kW)
  7.2
  Pagaminta iš
  Aliuminio
  Maksimalus galingumas (kW)
  34.6
  Kuro rūšis
  Bioetanolis
  Serija
  SAFE bioaluBOX
  Kuro talpa (kg)
  4.8
  Degimo laikas (h)
  iki 6
  Vandens kontūras
  Nėra
 •  

   

   

   

  Biopasja SAFE bioaluBOX CR/CL - ypač saugus biožidinys kampiniu stiklu. Šios serijos biožidinys pagamintas iš 6 mm storio aliuminio, kuris nudažytas milteliniais juodais matininiais struktūriniais dažais. Šios serijos biožidiniai komplektuojami su ARTFLAME degikliu bei pilno dydžio grūdintais OPTIWHITE stiklais, kurių storis 5 mm. Priekinis stiklas sumontuotas su slankiojančiu pilno ištraukimo mechanizmu, kad būtų kuo patogiau pasiekti degiklį.

  SAFE yra nauja biožidinių BOX linija su uždara degimo kamera.

  SAFE biožidinių BOX linija su uždara degimo kamera buvo sukurta iš aistros ugniai, kuri mums ir visiems mūsų vartotojams yra aukščiau už aukščiausią naudojimo saugumo lygį. Kambaryje esantys vaikai ir gyvūnai gali jaustis dar saugiau, nes namų natūralų židinį saugo saugus grūdintas 5 mm. storio OPTIWHITE stiklas. Tuo metu, kai kasdien vis dažniau susiduriame su užteršto oro problemomis, mūsų prietaisai garantuoja mums sveiką ir švarų orą mūsų namuose ir visuomet SAUGŲ biožidinį.

  Galimi pasirinkimai: už papildomą mokestį galima pakeisti stiklo laikiklius, vertikalias vidines sienas padengti juodu blizgiu stiklu, kuris geriau atspindi liepsną arba sumontuoti reguliuojamu kojelių pagrindą, taip pat galima viršuje įrengta oro išleidimo angą – ši anga gali būti su reguliuojamomis grotelėmis arba su galimybe keisti angos išmatavimus nuo Ø150 iki Ø200 mm. Šis biožidinys pagal pageidavimą gali būti komplektuojamas su kitokios konfigūracijos ar dydžio degikliu. 

   

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime