Hergom E-30 XS

 • Hergom E-30 XS

  Kodas: DEG8409
  Kaina 74340
  1062  Sutaupykite 31860
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Hergom
  Tipas
  Krosnelė
  Svoris (kg)
  100
  Matmenys, mm (aukštis, plotis, gylis)
  560x486x459
  Nominalus galingumas (kW)
  4.9
  Dūmtraukio diametras (mm)
  125
  Naudingumo koeficientas (%)
  76.7
  Kuro rūšis
  Malkos
  Serija
  Classic
  Stiklo forma
  Tiesus
  Spalva
  Juoda
  Maksimalus malkų ilgis (mm)
  350
  Pagaminta iš
  Ketaus
  Vandens kontūras
  Nėra
 • Hergom E-30 XS - kompaktiško dydžio ketaus krosnelė su pirminiu ir antriniu oro pritekėjimu, "švaraus stiklo" sistema, keramikiniu stiklu ir išimamu pelenų stalčiumi.

  Hergom įmonė įkurta 1960 metais. Daugiau nei 50 metų patirtis leidžia sukurti efektyvias, ekonomiškas ir patikimas krosneles bei židinius. Įmonė ypač daug dėmesio skiria tyrimams, plėtrai ir produktų tobulinimui. Būtent šie principai leido sukurti pasaulyje efektyviausias ir švariausiai kurą sudeginančias ketaus krosneles. Hergom krosnelėm ketaus komponentai liejami vienoje iš moderniausių pasaulyje ketaus liejyklų, naudojant pažangiausias technologijas ir geriausias medžiagas, todėl yra užtikrinamas optimalus patvarumas, patikimumas ir efektyvumas.

  Surenkant Hergom krosneles visiem sujungimams naudojamos tarpinės, užtikrinančios, kad visi sujungimai liks sandarūs net ir po didelio įkaitimo/atvesimo ciklų skaičiaus. Surinkimo kokybei užtikrinti visoms krosnelėms yra atliekamas sandarumo testas (Leak test).

  Visi Hergom produktai atitinka UNE-EN-13299 standarto reikalavimus, užtikrinančius jų saugumą ir šiluminį efektyvumą, taip pat garantuojančius, kad produktas atitinka aukščiausius aplinkosaugos reikalavimus.  Daugiau informacijos

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime