DRU 44MF krosnelė

 • Kraunamos nuotraukos

  DRU 44MF krosnelė

  Kodas: DEG8025
  Kaina 143748
  159720 Sutaupykite 15972
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  DRU
  Tipas
  Krosnelė
  Svoris (kg)
  80
  Matmenys, mm (aukštis, plotis, gylis)
  625x450x405
  Nominalus galingumas (kW)
  4.9
  Naudingumo koeficientas (%)
  78
  Kuro rūšis
  Malkos
  Stiklo forma
  Tiesus
  Maksimalus galingumas (kW)
  7
  Energetinio efektyvumo klasė
  A
  Pagaminta iš
  Ketaus
  Vandens kontūras
  Nėra
 • Nedidelė nuolatinio kūrenimo krosnelė, skirta medienai ir anglims deginti. Ilgas degimo laikas, aukšta degimo temperatūra, neįkaistanti rankena, talpi peleninė, lengvas oro srautų valdymas, didelis stiklas. Dūmo atstūmimas nuo stiklo „Airwash“ sistema.

  DRU VERWARMING BV kompanija sėkmingai dirba šildymo sistemų rinkoje jau nuo 1754 metų. Platus ir įvairus asortimentas: dujiniai, elektriniai židiniai, lauko kepsninės bei aukštos kokybės smulkiagrūdžio ketaus krosnelės, jau daugelį metų populiarios ne tik Olandijoje, Anglijoje, Vokietijoje bei kitose Europos šalyse.

  Įvertintos ir sertifikuotos pagal DIN EN 13240 normą, krosnelės prilygsta griežčiausiems CO emisijos normoms: mažos kuro sąnaudos, aukštas degimo efektyvumas, bei gera konstrukcija – trigubas oro cirkuliacijos srautas CB (švaraus degimo) ir MF (medis-anglis) degimo sistemoms. Schemoje matome, kaip pirminis oro srautas (1), patenka į degimo kamerą sušyla ir skirstosi į 2 dalis, aušindamas nugarėlę ir , jau sušilęs, patenka į degimo kamerą ir didina degimo efektyvumą; per dvigubą krosnelės viršų keliauja tolyn bei nustumia dūmus nuo stiklo, besileisdamas žemyn.

  Kiti privalumai: Didelė pakrova per krosnelės šoną, neįkaistanti rankena, talpi peleninė, lengvas oro srautų valdymas, didelis stilas, o dėl šios priežasties – malonus akiai ugnies vaizdas.

  DRU krosnelių standartinė spalva yra pilka, tačiau savo interjerui galite pasirinkti net 4 „majolica“ emalės spalvas: dramblio kaulo, pilką, rudą ir žalią. Emaliuotas paviršius yra tvirtas ir lengvai valomas.

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime