Kratki Aquario A 18KW PW

 • Kraunamos nuotraukos

  Kratki Aquario A 18KW PW

  Kodas: DEG3530
  Kaina 293130
  325701 Sutaupykite 32571
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Kratki
  Tipas
  Židinys su vandens kontūru
  Naudingumo koeficientas (%)
  86.6
  Apšildomas plotas (m2)
  100-180
  Galia atiduodama į vandenį (kW)
  12.5
  Vandens kontūras
  Yra
 • "Aquario” – naujos židinių kapsulės su vandens kontūru. Panaudotos technologijos ir medžiagos sukūrė našų, ekonomišką ir ekologišką didelio efektyvumo (apie 87%) kapsulę, išskiriančią mažą CO kiekį. Kapsulių parametrai atitinka griežtas Vokietijoje taikomas BimSchV 1 ir BimSchV 2 normas, kurios yra vienos iš griežčiausių Europoje. „Eko Aqua“ linijos kapsulės pagamintos iš boilerinio plieno , todėl yra patikimos, atsparios karščiui ir tarnauja labai ilgai. Jos pritaikytos veikimui centrinio šildymo sistemose, kurių darbinis slėgis iki 2 barų. Standartinese kapsulėse įrengtas gyvatukas, kuris termiškai apsaugo įrenginį. Pasirinktinai siūlomos kapsulės su dvigubu stiklu ir juodai dažytais stiklo kraštais. Toks derinys atrodo itin moderniai.

  Degimo kamera išklota „Acumotte“ keramikos plokštėmis. Ši medžiaga pasižymi tiek termoakumuliacinėmis, tiek ir izoliacinėmis savybėmis. Keramikos plokštės izoliuoja tiesioginį ugnies poveikį kapsulės korpusui, didina temperatūrą degimo kameroje ir mažina dujų išskyrimą į aplinką. Akumuliuoja – kaupia degimo metu gauta šilumą, kuri išskiriama lėtai net kelias valandas užgesus liepsnai.

  „Eko Aqua“ židiniai pritaikyti darbui su centrinio šildymo sistemomis, šilumos siurbliais, saulės baterijomis su buitinio karšto vandens boileriais ir akumuliacinėmis talpomis.  Saugumas

  Standartinėse kapsulėse įrengtas gyvatukas, kuris termiškai apsaugo įrenginį, o vandens kontūro korpusas papildomai sutvirtintas jungtimis.

  Gyvatuko panaudojimas ir funkcionavimas:

  ”Eko Aqua“ kapsulėse gyvatukas yra įmontuotas į židinį ½ colio skersmens varinis vamzdelis, skirtas apsaugoti vandens sistema nuo perkaitinimo. Kitaip tariant, jis atlieka židinio aušintuvo funkciją ir veikia nuo terminio apsauginio vožtuvo.
  Vandens kontūro viršutinėje dalyje įmontuoti atvamzdžiai, skirti tiekti gyvatukui vandenį iš vandentikio. Jungtis su ½ colio išoriniu sriegiu gyvatuko galuose, jungtis su ½ colio vidiniu sriegiu skirta prijungti apsauginio vožtuvo šilumos daviklį, kuris valdo vandens leidimą per gyvatuką. Jei centrinio šildymo sistema paima mažiau šilumos, nei jos sugeneruoja židinys, vandens temperatūra vandens kontūre gali pavojingai kilti, tokiais atvejais, viršijus 97 C temperatūrą, terminis vožtuvas atidaro šalto vandens iš vandentiekio praėjimą per gyvatuką ir šis vanduo vėsina vandens kontūre esantį vandenį.

  Ekologiškumas

  Oro patekimas į degimo kamerą reguliuojamas dviem būdais:
  - Reguliuojams pirminio oro pritekėjimas per pelenų stalčių į degimo kamerą, reguliuojams oras užtikrina degimo intensyvumą.
  - Reguliuojams antrinio oro pritekėjimas per užpakalinę sienelę. Šis oras atsako už išmetamųjų dujų sudeginimą. Taip ribojamas kenksmingų medžiagų išskyrimas į aplinką ir didinamas kapsulės efektyvumas.

  Tokie sprendimai užtikrina labai gerus židinio CO emisijos parametrus.

  Deflektorių sistema

  - Du deflektoriai: plieninis ir vermikulitinis, vadinami dūmų lentyna, įmontuoti viršutinėje židinio kapsulės dalyje. Jie prailgina įšmetamųjų dujų kelią.

  Sklendžių sistema

  - Dviejų sklendžių: viršutinės sklendėe ir apatinės sklendės išmetamųjų dujų išėjimo reguliavimas.
  - Integruota židinio dalis yra apatinė sklendė. Ji įrengta virš degimo kameros ir yra deflektoriaus tesinys per visą jo ilgį. Atidarius ją pradinėje kūrenimo fazėje, išmetamųjų dujų kelias į kaminą trumpas, todėl automatiškai didėja trauka. Uždarius sklendę, išmetamosios dujos bus nukreiptos tarp dviejų deflektorių ir vertikalaus šildytuvo. Todėl tarp deflektorių ir plieninio deflektoriaus susidariusioje erdvėje sudega degimo kameroje nesudegę kuro likučiai. Taip išgaunama papildoma šiluma perduodama į vertikalaus šildytuvo vamzdelius ir į vandens kontūrą. Toks sprendimas labai didina židinio našumo parametrus (nuo 82% iki 87%).
  - Viršutinė sukamoji sklendė, įmontuota židinio dūmtraukyje, leidžia reguliuoti trauką.

  Našumas

  Specialiai suprojektuota vandens kontūro sistema leidžia išgauti iš išmetamųjų dujų ir perduoti šildymo sistemai didelį šilumos kiekį, todėl gaunamas didelis židinio energetinis efektyvumas, kuris siekia net iki 87%.
  Šilumos cirkuliavimas vyksta viršutinėje kapsulės dalyje, kontūre ir vertikaliame vandens šildytuve su vertikalių vamzdelių sistema. Šie vamzdeliai didina vandens susilietimo su šildoma medžiaga, t.y išmetamosiomis dujomis, plotą. Vamzdelių užduotis – išgauti šilumos energiją, esančią iš kapsulės degimo kameros išeinančiose išmetamosiose dujose. Karštos išmetamosios dujos pereina per vamzdelius ir šildo aplink juos esantį vandenį, o šiltas vanduotiekiamas į centrinio šildymo sistemą.

  Techniniai parametrai:

  Nominalus galingumas (kW): 18
  Galia atiduodama į vandenį (kW): 12.5

  Dūmtraukio diametras (mm): 200
  Naudingumo koeficientas (%): 86.6
  Vandens kontūro talpa (l): 88

  Emisija CO (kai 13% O2): 0,07%
  Išmetamųjų dujų temperatūra (C): 207
  Svoris (kg): 331
  Apšildomas plotas (m²): 100-180
  Max malkų ilgis (mm): 500
  Korpusas: 5mm storio plienas
  Kodas: AQUARIO/A/18/PW/W


  Saugaus naudojimo instrukcija

 • Naujienlaiškis

  Bendraukime