Muurikka 1200W PRO elektrinė rūkykla + belaidis termometras

 • Kraunamos nuotraukos

  Muurikka 1200W PRO elektrinė rūkykla + belaidis termometras

  Kodas: DEG8064
  Kaina 43146
  Netinka kaina? Siūlyk savo!
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Pisla
  Spalva
  Sidabrinė
  Tipas
  Elektrinė rūkykla
  Svoris (kg)
  8.75
  Matmenys, mm (aukštis, plotis, gylis)
  280x280x550
  Nominalus galingumas (kW)
  1.2
  Pagaminta iš
  Nerūdijančio plieno
  Kuro rūšis
  Elekra
  Serija
  Muurikka
  Gamintojo kodas
  54420040
 • Belaidis kepimo termometras MEATER garantuoja sėkmingą galutinį kepimo ar rūkymo rezultatą. Tikslią temperatūrą gaunate be erzinančių laidų. Naudodami „MEATER“ termometrą, namuose be vargo galėsite gaminti restorano lygio mėsos patiekalus. Mobilioji programa „MEATER“ padeda gaminti maistą nuo pradžios iki pabaigos ir įspėja, kai ruošiamas produktas pasiekia tikslinę temperatūrą. Lengvai įdiegiama programėlė yra prijungta prie „MEATER“ per „Bluetooth“ arba „WiFi“ ryšį. „Bluetooth“ veikimo atstumas - 10 metrų nuo įprastos orkaitės ar kepsninės ir 3 metrai nuo metalinės uždaros rūkyklos. Belaidis termometras gali būti suporuotas su įrenginiais tuėinčiais „Android“ ir „iOS“ operacines sistemas. Belaidis kepimo termometras MEATER laikomas ir įkraunamas stilingame iš bambuko pagamintame įkrovimo stove.

  Muurikka rūkyklas lengva ir patogu naudoti. Jose galima paruošti žuvį, mėsą, dešreles ar daržoves. Muurikka rūkyklą galima naudoti ir kaip lauko orkaitę. Viršutinėje rūkyklos dalyje įmontuotas termometras leis stebėti temperatūrą, o pro rūkyklos gale esantį ventiliacijos vožtuvą iš prietaiso pasišalins drėgmės perteklius. Rūkykla pagaminta iš kokybiško nerūdijančio plieno.

  Muurikka 1200W PRO rūkykla turi du rūkymo lygius, įmontuotą temperatūros reguliatorių 75-230 laipsnių ribose, termometrą, ventiliacijos vožtuvą, 250x480 mm ir 240x480 mm groteles, 1200W galingumo teną, 2 m. ilgio kabelį. Komplektacijoje rasitė ir apsauginį apdangalą, receptų knygutę ir maišelį rūkymo drožlių.

  Papildomai galima isigyti įvairių priedų, kurie padės pritaikyti rūkyklą visiems Jūsų poreikiams. 


  Tundra grilių ir Muurikka rūkyklų katalogas (anglų kalba)